Objednávky

Objednávky

Objednávky se standardně vyřizují do 2 pracovních dnů. Snažíme se mít vždy dostatek zboží skladem a objednávky převážně vyřizujeme do druhého pracovního dne. V případe, že z nějakého důvodu dojde ke zdržení (inventura, přecenění apod.), budeme vás včas informovat telefonem nebo e-mailem. 

 

zzásilka: objednávka na jednoho zákazníka s možným rozlišením
fakturační a dodací adresy.

I.Sdružená zásilka typ I. U standardní sdružené zásilky není možné vystavit fakturu každému zvlášť.
 Vystavuje se faktura sdružená. Maximální počet zákazníků je 10 osob na jednu zásilku.

II.Sdružená zásilka typ II. Na vyžádání je možné dodat u sdružené zásilky každému fakturu zvlášt. Musí být uvedena celá adresa u všech zákazníků. Maximální počet zákazníků u takovéto sdružené zásilky je 5 osob.

Jak objednávat

  • Telefonem na číslech: 777793503, 777793501, 387310094

Informace o cenách, balení a bodech naleznete v v našem ceníku.

Osobní odběr

Rádi se Vám budeme osobně věnovat. Pro lepší a rychlejší odbavení je dobré servisní místo kontaktovat předem.

Doprava

Zboží zasíláme přepravní službou GLS. V případě objednávky větší jak 2500,- Kč je doprava zdarma. Při objednávkách nižších jak 2500,- Kč účtujeme přepravné a balné 118,- Kč.

Platby

  • dobírkou, kurýrní službě při předání zásilky
  • Bankovním převodem - platba předem:po zpracovní Vaší objednávky Vám bude zaslán náhled pro platbu. Po obdržení Vašeho náhledu platebního příkazu odesíláme zboží

Ukončení měsíce

Poslední objednávky přijímáme vždy předposlední pracovní den v daném měsíci do 12 hodin. Poslední pracovní den v měsíci se vyřizují objednávky pouze při osobním převzetí a to také do 12 hodin. Toto omezení je nutné, aby bylo možné správně zadat body do bodového systému DXN.